De Buffelhoef met Long van Flamingo combineert een stevige buffelhoef met een smakelijke, zachtere vulling. Daardoor krijgt je hond tijdens één snack verschillende structuren om op te kauwen. De gevulde hoef is geschikt als uitgebreid kauwmoment voor honden vanaf 9 maanden.
De buitenzijde bestaat uit een natuurlijke hoef van buffel. Deze harde structuur vraagt om stevig kauwwerk. Tijdens het kauwen ontstaat bovendien wrijving langs het gebit. De binnenkant is gevuld met onder andere longpoeder, waardoor je hond extra wordt uitgedaagd om ook de vulling uit de hoef te krijgen.
De samenstelling bevat 34% longpoeder. Daarnaast bevat de snack 52% ruw eiwit en slechts 2,76% ruw vet. Hierdoor is de vulling eiwitrijk en relatief vetarm. De combinatie van de stevige hoef en zachte vulling maakt de snack bovendien interessanter dan een gewone lege hoef.
Iedere Buffelhoef met Long heeft een inhoud van ongeveer 135 gram. Door het natuurlijke karakter van de hoef kunnen vorm en afmetingen per exemplaar iets verschillen. Dat maakt iedere snack net even anders.
Deze kauwsnack is geschikt voor verschillende hondenrassen. Houd wel altijd rekening met het formaat, de kauwkracht en het kauwgedrag van jouw hond. Vooral krachtige kauwers kunnen harde snacks snel beschadigen of in kleinere stukken breken.
Waarom kiezen voor de Flamingo Buffelhoef met Long:
Stevige buffelhoef
Geeft je hond een stevig en uitdagend kauwmoment.
Gevuld met long
De zachtere vulling maakt de hoef extra aantrekkelijk.
Eiwitrijk
Bevat 52% ruw eiwit.
Relatief laag vetgehalte
De snack bevat 2,76% ruw vet.
Voor honden vanaf 9 maanden
Geschikt voor oudere pups en volwassen honden.
Geef de buffelhoef altijd onder toezicht. Verwijder kleine of scherpe stukken wanneer deze tijdens het kauwen loskomen en zorg altijd voor voldoende vers drinkwater.


